Jesteś tutaj :   

Instrukcja korzystania

Witamy Państwa serdecznie na naszym portalu: Skuteczny Lekarz.

Oddajemy do Państwa dyspozycji Portal w którym możecie Państwo znaleźć opinie o lekarzach – niemal wszystkich specjalnosci w Polsce, a także wyrazić swoje zdanie na temat ich pracy.  W ramach Portalu udostępniamy również: bieżące informacje z zakresu ochrony zdrowia, porady medyczne, adresy placówek medycznych, przegląd branzowych mediów oraz specjalne formum. Wybieramy najistotniejsze dla Państwa wiadomości i – jeśli trzeba – wyjaśniamy pojawiające się nieścisłości.

Serwis zawiera bazę lekarzy z całej Polski, a użytkownicy serwisu mają możliwość dodawania opinii oraz ocen związanych z doświadczeniem z danym lekarzem.

Serwis 'SkutecznyLekarz.pl' ma charakter poglądowy i informacyjny. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, oceny użytkowników serwisu. Opinie dodane w serwisie są własnością ich autorów. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

W przypadku, gdy zauważyliście Państwo, że w naszej bazie nie ma danego lekarza istnieje możliwość dodania poprzez formularz.

Informujemy, że portal nie pobiera żadnych opłat zarówno od Lekarzy jak i użytkowników. Zapraszamy także Lekarzy do aktualizowania swoich danych - oczywiście nieodpłatnie.

W skład serwisu wchodzą również:

  • Porady medyczne
  • Pytania i odpowiedzi z zakresu zdrowia
  • Opinie o poszczególnych lekarzach różnych specjalności
  • Adresy konkretnych placówek